Miks ettevõttena Loomust toetada?

Aastate jooksul on Loomusele toeks olnud mitmed ettevõtted, kes on meid aidanud kas teenuste, toodete või tööjõu pakkumisega või teinud Loomusele rahalisi annetusi. Toome välja kolm põhjust, miks võiks ettevõte Loomust toetada.

LOOMADE ELU PARENEB

Tänu teie toetusele saame loomade heaks rohkem ära teha ning muuta nii Eesti kui ka maailma üldisemalt loomasõbralikumaks. Iga väiksemgi abi on meie jaoks väga väärtulslik ning aitab meil jõuda lähemale maailmani, kus on ühtviisi hea elada nii loomadel kui inimestel.

POSITIIVNE MAINE

Teie kliendid ja partnerid hindavad teie panust parema maailma loomisesse. Heategevus näitab teie auditooriumile, et tegu on hooliva ja vastutundliku ettevõttega, mis peab oluliseks ka nõrgemate eest seismist. Lisaks saate oma turunudstegevuses viidata koostööle Loomusega ning näidata oma panust loomade eestkoste valdkonnas.

Positiivne maine on oluline ka teie praeguste ja tulevaste töötajate jaoks, kellele annab Loomuse toetamine kindlust, et tööandja väärtustab hoolivat suhtumist loomadesse. Lisaks annab see kogu kollektiivile põhjust ettevõtte üle uhke olla.

HOIAME TEID MEELES

Oleme iga koostöö ees ülimalt tänulikud ning anname ka oma jälgijatele teie panusest teada. Lisaks on meil kodulehel eraldi rubriik “Toetajad“, kus tõstame esile oma sõbrad, et ka teised näeksid, kui vahvad koosööpartnerid meil on.


Tekkis huvi Loomuse tegevust toetada? Vormista püsiannetus SIIN või võta meiega ühendust meili teel (annaliisa@loomus.ee) või sotsiaalmeedias.