Animalia 

Soome loomaõiguslik organisatsioon Animalia on Loomuse tähtsaim toetaja juba 2014. aasta sügisest. Tänu Animaliale on Loomuses kaks osalise koormusega töötajat. Animalia on 1961. aastal loodud ekspertide ja kodanike ühendus, mille peamised tegevusalad on teavitus, kampaaniad ja lobitöö. Animalia peab Loomust oma sõsarorganisatsiooniks. Meil on ühised eesmärgid ja tegevusalad, teeme regulaarselt koostööd nii Soome-Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Fur Free Alliance 

Fur Free Alliance esindab rohkem kui 40 loomakaitseorganisatsiooni 28 erinevast riigist, mida toetatavad miljonid inimesed üle kogu maailma. Eestit esindab liidus MTÜ loomade eestkoste organisatsioon Loomus. Liit toetab Loomuse “Olen loomade poolt” kampaaniat.

Djurens Rätt 

Rootsi juhtiv loomaõiguslik organisatsioon Djurens Rätt on Loomuse suurim toetaja 2016. aasta sügisest. Tänu Djurens Rättile on Loomuses 2016. aasta lõpuni osalise koormusega töötaja. Djurens Rätti juured ulatuvad aastasse 1882.

Kodanikuühiskonna Sihtkapital 

1. septembril 2015 käivitus Loomuse algatatud projekt Eesti loomakaitsevaldkonna arendamiseks ja organisatsioonide koostöövõrgustiku loomiseks. Projekti rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital summas 14 979,77 eurot. Projektirahastuse periood lõppes 31. detsembril 2016. Loe lisa.

Meedius Eesti OÜ 

Meedius Eesti OÜ pakub Loomusele pro bono korras igapäevast ja ulatuslikku meediamonitooringu teenust.

Tenerife Kompass 

Tenerife Kompass toetab Loomust regulaarsete annetustega.

Vegan Restoran V 

Vegan Restoran V on Loomuse püsitoetaja.

Well-Fed World 

Well-Fed World toetab Loomuse loomaõiguste konverentsi toitlustust.

KSA Silmakeskus 

KSA Silmakeskus on Loomuse püsitoetaja.

MTÜ Zoosemu 

MTÜ Zoosemu on Loomuse püsitoetaja.