Vabatahtlikud on Loomuse töös loomade kaitsmisel ääretult olulised. Vabatahtlikuks hakkamine on suurepärane võimalus aidata korda saata muutusi, mis teevad loomade elu paremaks. Lisaks pakub vabatahtlik töö uusi kogemusi, teadmisi, tuttavaid ning suurt rõõmu ühise eesmärgi nimel töötamisest.  

Loomus on loomade eestkosteorganisatsioon. Loomade eestkoste tähendab kõikide loomade huvide ja loomuomaste õiguste kaitset ning loomade huvide esindamist ühiskondlikes aruteludes. Loomus esindab eelkõige nende loomade huve, keda kasutatakse põllumajanduses, loomkatseteks, meelelahutustööstuses ja karusnaha tootmiseks.

Loomuse eesmärkideks on loomatemaatika tähtsuse tõstmine Eesti ühiskonnas; loomasõbraliku mõtlemise, käitumise ja tarbimise leviku suurendamine; loomakaitsepoliitika kujundamine.

Loe lähemalt Loomuse missiooni ja visiooni kohta. 

Kui oled huvitatud vabatahtlikust tööst Loomuses, täida palun alljärgnev ankeet. Pärast ankeedi täitmist võtame Sinuga ühendust ja/või lisame Sind vabatahtlike meilinglisti, kust hakkad saama regulaarset infot vabatahtliku töö võimalustest Loomuses. Infot kasutame vaid enda jaoks ega väljasta mujale.

 

Täida ankeet