Eesti disaini pood Tali ei müü karusnahast tooteid

Kodumaine disainipood Tali on kaheteistkümnes Eesti ettevõte, kes on liitunud rahvusvahelise karusnahavaba programmiga Fur Free Retailer. Programmis osalevad disainerid, moemajad, rõivaketid ja kauplused ei tooda ega müü ehtsast karusnahast tooteid.

Toetades ka teisi loomade eest seisvaid organisatsioone, on Fur Free Retailer programmiga liitumine TALI jaoks loomulik. Karusloomafarmide keelustamine 21. sajandil on elementaarne samm. Sellele saab kaasa aidata igaüks – mitte ostes karusnahast tooteid,” ütles Tali üks omanikest Triinu Tiisel.

Karusnahavabade põhimõtete kehtestamisega ühineb Slow selliste tuntud tippbrändide ja kauplusekettidega nagu Armani, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Stella McCartney, H&M, Esprit, Lindex, Etnies, O’Neill, Wrangler, Lee, Timberland ja teised.

Eestist on programmiga ühinenud Aus Design OÜ, WÖÖ, Kalle HT, KÄT, Perit Muuga, Mari Design, TUUB, Reval Denim Guild, Les Petites disainipood, mahemoe jaekett LAV Organic Lifestyle ja teadliku elustiili pood Slow. Kokku on programmiga liitunud 12 ettevõtet Eestist ja ligikaudu 300 ettevõtet üle maailma.

Fur Free Retailer programmi esindaja Eestis on MTÜ loomade eestkoste organisatsioon Loomus. Programmiga saab liituda kirjutades aadressile info@loomus.ee.

Fur Free Retailer programmist: www.furfreeretailer.com