Heategevuslik jõulukink Loomuse poest!

Kui ostad sõbrale või pereliikmele jõulukingi Loomuse poest, siis ei tee Sa head ainult talle, vaid ka loomadele, kuna müügist saadav tulu läheb loomade heaks MTÜ Loomusele.

Miks mitte rõõmustada oma lähedasi armsa  kaardiga, millega toetad ka loomi ja Loomust! Loomuse poest leiab kaks postkaart:

Hiljuti saabusid Loomuse poodi uued eriti pehmed ja ilusad Peta Approved VEGAN sertifikaadiga pusad, mis on valmistatud 85% orgaanilisest ring-kedratud puuvillast ja 15% taaskasutatud polüestrist. Pusal on soonik kaeluses, varruka äärtes ja dressipluusi alumises ääres ning kaeluse tagaosas on poolkuu õmblus. Pusa paksus on 280 G/M².

Praegu on Loomuse poes pusadele ka mõned pakkumist!

  • Kõik roosad (cotton pink) ja helesinised (sky blue) pusad on LILU sünnipäevanädalal (4.-10.12) -10% ning tulu neilt läheb LILU toetuseks. (soodushind 40.5 €, tavahind 45 €) Vaata pusasid siin:
  • Kõik vanad pusamudelid on poes -33% ning suurtest pusadest on alles vaid üks! See on punane pusa südamereebiku pildiga suuruses M (soodushind 21.44 €, tavahind 32 €).
  • Vanade mudelite seas on ka lastepusad, st ka need on -33%, neid on samuti alles vaid üksikud (soodushind 17.42 €, tavahind 26 €).

Loomuse poest leiab ka loomasõbraliku sõnumiga t-särgid, mis on valmistatud 100% ring-kedratud orgaaniline puuvill. Särgi on unisex lõikega ja paksusega 180 g/m2. Lisaks on särgid FairWare ja GOTS sertifikaadiga. Särke on kolm erineva kujundusega: Superrebane, The Future i Vegan, Loomuse logoga.

Loomuse poest leiab lausa kaks raamatut, mis sobivad imehästi jõulukingiks!

Ajakirja Vegan retseptikogumikust leiad üle 200 täistaimse retsepti, mis on aastate jooksul jakirjas ilmunud. Nende seas on nii kergemaid eineid, toekamaid toite kui ka magusaid ampse. Lisaks sisaldab raamat vegantoitumise põhitõdesid ning näidismenüüsid. Retseptikogumikust leiavad endale midagi nii kogenud veganid kui ka taimetoiduhuvilised, kes alles teevad esimesi samme taimetoidumaailma suunas.

Raamatus “vegasegased ajad” on 27 vahvat pilti ja luuletust selgitamaks, kui segased need ajad ikka on. Luuletused kirjutas Janiš Laende, pildid joonistas Evian Lepa.

Kõik tellimused Loomuse e-poest saadame välja taaskasutatud pakendis.

Külasta Loomuse poodi!

Jõulukingitus loomadele!

Kui Sa soovid teha jõulukingitust loomadele, siis tule Loomuse püsiannetajaks! Seda saad teha: