Homme toimub Tallinnas rahvusvaheline karusloomafarmide keelustamist toetav meeleavaldus

29. juunil kell 12 korraldavad Eesti, Läti, Leedu ja Poola organisatsioonid Tallinnas Tammsaare pargis rahvusvahelise meeleavalduse karusloomafarmide keelustamise toetuseks Baltimaades. Meeleavaldajad kannavad tumedaid riided, et mälestada oma elu kaotanud miljoneid karusloomi ja rõhutada tugevat koostööd erinevate maade loomakaitsjate vahel.

“Nii kohalikel kui ka välismaistel organisatsioonidel on suur heameel näha, et Eesti on astunud sammu kaastundlikuma ja õiglasema ühiskonna suunas, arutades karusloomafarmide keelustamise eelnõu,” ütles Loomade Nimel pressiesindaja Anita Jürson. “See temaatika on väga aktuaalne kõigis Balti riikides. Nii Eestis, Lätis, Leedus kui ka Poolas on loomaõiguslased algatanud ühiskonnas debati karusloomafarmide keelustamise kohta.”

Meeleavaldus toimub Tallinnas, Tammsaare pargis 29. juunil kell 12.00-12.30. Osalejatel palutakse meeleavaldusele tulla tumedates riietes. Kohapeal jagatakse osalejatele ka plakateid.

Ürituse peakorraldaja on organisatsioon Loomade Nimel. Meeleavaldusel osalevad Eestist MTÜ Loomade eestkoste organisatsioon Loomus, Lätist loomaõiguslik organisatsioon Dzivnieku briviba, Leedu loomaõiguslikud organisatsioonid Tušti narvai ja Už gyvunu teises, Poolast loomaõiguslik organisatsioon Otwarte Klatki jt.

Lisainfo ürituse Facebooki lehel – https://www.facebook.com/events/1583891301862406/

630x260_937b7b46726d2ff23ec1fe3eaa7b7d39ae5420a4