IV kvartali annetuste kokkuvõte

Rääkides viimasest ehk neljandast kvartalist, ei saa me alustada millestki muust kui Annetamistalgutest! Nagu ka eelmistel aastatel tuli Swedbank taas appi ja pani omalt poolt 40 000 eurot juurde “Ma armastan aidata” keskkonnas tehtud annetustele. Swedbanki panus jagunes proportsionaalselt kõikide organisatsioonide vahel.

Lisaks Loomuse projektile “Ma armastan aidata” keskkonnas oli Loomusel keskkonnas ka kaks annetusalgatust: “TAIM for change: taimsed valikud igas Eesti nurgas” ja “Aita anda loomadele hääl!”. Mõlemad on veel keskkonnas üleval, st saad ikka toetada ka nüüd peale Annetamistalguid.

Tänu headele toetajatele kogus Loomus “Ma armastan aidata” keskkonnas 2810 euro, sh 387 eurot veganprogrammile Taimsed Valikud ja 147 eurot loomaõiguslikule taskuhäälingule Loomade Hääl. Sellele lisas 1591,31 eurot juurde Swedbank.

—————————————————————————————————————————

Annetusalgatus “TAIM for change: taimsed valikud igas Eesti nurgas” on meil ka uus. See annetusalgatus toetab Loomuse veganprogrammi Taimsed Valikud, mille eesmärk on suurendada vegantoidu kättesaadavust Eesti. Seega kokku kogusime Annetamistalgutega 4401,31 eurot, mis on hästi natuke rohkem kui aasta varem. Aitäh kõigile, kes meid tol päeval toetasid!

Kui toetad Taimseid Valikuid, siis aitad meil:

  • aktiivselt suhelda söögikohtade ja koostööpartneritega üle Eesti
  • koostada veganluse ja taimse toiduga seotud teabematerjali ja retseptikogumeid,
  • läbi viia kampaaniaid ja väljakutseid nagu taimse piima väljakutse, lihavabad jaanid, loomasõbralikud jõulud,
  • levitada loomasõbralikku sõnumit

ja palju muud.

Kuidas Sinu annetusi kasutatakse?

  • 10 € aitab meil levitada vegansõnumit sotsiaalmeedias, st kutsuda inimesi üles eelistama taimseid valikuid
  • 25 € aitab meil printida uue komplekti vegansõnumiga kleebised või flaiereid ja korraldada üritusi vabatahtlikele
  • 50 € aitab meil printida uue komplekti vegansõnumiga voldikud, korraldada avalikku üritust vegantoodete tutvustamiseks või vegansõnumi levitamiseks või suhelda aktiivselt söögikohtadega

Kui tahad programmi toetada, siis saad seda teha siin: https://www.armastanaidata.ee/algatus/taim-for-change-taimsed-valikud-igasse-eesti-nurk 

—————————————————————————————————————————

Aga lööme kõik neljanda kvartali annetused kokku!

Nagu vabaühenduste puhul kipub olema, on ka meie töö suuresti projektipõhine. Mitmed projektitoetused tulid meile üle just aasta lõpus. Neist toome välja kolm suuremat:

—————————————————————————————————————————

Loe ka lähemalt, mida me eelmisel aastal tegime: https://loomus.ee/aasta-2022-loomade-eestkoste-organisatsioonis-loomus/ 

Loomus järgib oma töös ka annetuste kogumise head tava ning meie majandusaasta aruannetega saab tutvuda meie kodulehel.

Eelmisel aastal küsisime ka, kas on huvi just annetustest kõneleva uudiskirja järele. Ja seda oli! Seega alanud aastast hakkame kord kvartalis saatma huvilistele Loomuse annetajate uudiskirja. Sellega saab liituda siin.