Loomasõbrad kutsuvad kohvitama ja loomi toetama Karlova kohvikute päeval

Homme, 18. mail toimub taas Karlova kohvikute päev ning selle raames panevad Loomuse aktivistid Tähe 67 tagahoovis kl 12-16 üles heategevusliku vegankohviku Karlova Kartul, mille kogu tulu läheb Loomuse toetuseks.

Heategevuslik vegankohvik pakub kartulisalatit, pirukaid, kooki, keeksi ja pannkooke. Kohvisõbrad saavad oma kohvi peale proovida ka erinevaid taimseid piimasid ning koerasõbrad saavad osta küpsiseid oma neljajalgsele sõbrale. Kohviku toimetusi toetavad Bon Vegan, NordTempeh ja Karu Talu šokolaad.

“Kodukohvikute ajal tunneb alati lisaks headele kodustele lõhnadele ka rohkelt sõbralikkust, miks mitte laiendada seda sõbralikkust ka loomadele ning toetada oma kohvikukülastusega loomi,” selgitab Loomuse juhatuse liige ja üks kodukohviku korraldajatest Anu Tensing. “Kohvikusse on oodatud kõik, nii veganid kui ka niisama uudistajad. Juhul kui vegantoiduga veel sina peal ei ole, on just nüüd imehea võimalus seda proovida. ”

Lisaks saab sirvida erinevaid vegankokaraamatuid ning osaleda viktoriinis, mille auhinnaks on ajakirja Vegan retseptikogumik. Kohvik on avatud kl 12-16 või seni, kuni juttu, ilusat ilma ja süüa jagub. Kohvikus saab tasuda (ja annetada) nii sularahas kui kaardiga. Kohale soovitame tulla kas jalgsi või jalgrattaga ning palume arvestada, et Tähe tänav on sel päeval liikluseks osaliselt suletud.