Loomus kutsub annetamistalgutel üheaegselt toetama nii lapsi kui ka loomi

Loomade eestkoste organisatsioon Loomus seisab igapäevaselt loomade õiguste eest, kuid annetamistalgutel soovivad nad tähelepanu juhtida ka teistele abivajajatele. Seetõttu annetab Loomus sel nädalal kõigilt vähemalt 10-eurostelt Loomuse veebipoes sooritatud ostudelt 10% Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile haruldaste haigustega laste toetuseks. 

Loomuse juhatuse liikme ja kommunikatsioonijuhi Annaliisa Posti sõnul on homme toimuvad annetamistalgud hea võimalus mõelda väljapoole oma igapäevaseid tegevusi. “Maailmas on palju häid inimesi: kes tegutseb loomade nimel, kes kaitseb loodust, kes aitab lapsi ja kes on leidnud omale mõne muu südamelähedase teema. Tegelikult töötame me ju kõik ühise eesmärgi ehk parema maailma nimel ning sellele tahamegi tähelepanu pöörata,” kommenteeris Post.

Lisaks Lastefondi kampaaniale on Loomuse e-poes sel nädalal kõik tooted 10% soodsamad. Loomuse e-poest leiab erinevaid meeneid ja heategevuslikke tooteid ning see kuu lisandusid e-poodi ka pusad lastele.

Loomus kutsuma annetamistalgutel osalema ka annetuskeskkonnas “Ma armastan aidata”, sest kõigile homme, 30. novembril tehtud annetustele lisab oma panuse ka Swedbank. Mida rohkem inimesed annetuskeskkonnas olevatele organisatsioonidele on annetanud, seda enam panustab ka Swedbank. Kokku jagab pank organisatsioonidele kuni 40 000 €.

Annetamistalgutel osalevad ka Loomuse loomasõbraliku ilu töörühm LILU kampaaniaga “Loomasõbralikkus on ilus!” ja veganprogrammi Taimsed Valikud tiim. LILU-le ja Taimsetele Valikutele tehtud anetused aitavad Loomusel muuta loomasõbralikumate valikute tegemise lihtsamaks, koostada veganluse ja taimse toiduga seotud teabematerjale, retseptikogumeid, läbi viia kampaaniaid ja väljakutseid ning aktiivselt suhelda koostööparteritega.

Loomuse tegevust toetades annetatakse loomasõbralikuma maailma loomise heaks. Loomus tegutseb igapäevaselt selle nimel, et tõstatada loomatemaatika tähtsust Eesti ühiskonnas, kujundada poliitikat ning levitada loomasõbralikku mõtlemist, käitumist ja tarbimist. Sel aastal on Loomuse suurim saavutus karusloomafarmide keelustamisele kaasa aitamine.

Loomuse e-pood: https://astri.ee/loomus/

“Ma armastan aidata” keskkond: https://www.armastanaidata.ee/loomus