Loomus toetab Tuulispää rebaseid Taikat ja Viimat iga kuu 50 euroga

Loomus toetab iga kuu 50 euroga Tuulispää rebaseid Taikat ja Viimat. Varem toetasime Ottot, kes on nüüd rännanud parematele jahimaadele.

Loomade varjupaik Eläinsuojelukeskus Tuulispää on koduks farmi- ja tööstusloomadele. Tuulispääl elab ligikaudu 100 looma, kelle hulgas on hobusesed, lehmad, kitsed, sead, kanad, kuked, polaarrebased. Lisaks otsesele loomade aitamisele on Tuulispää missioon ka jagada informatsiooni loomakaitsest ja loomade õigustest.

Viima tuli Tuulispääle teisest varjupaigast, kes olid ta leidnud ringi uitamast. Viima on karusloomafarmist põgenenud hõberebane. Neid Soomes looduslikult ei ela. Viima on sõbralik ja uudishimulik ning uurib külastajaid alati huviga.

Taika on sündinud karusloomafarmis ning sealt põgenenud. Karusloomafarmis sünnivad rebasepojad kevadel ja elavad kogu elu vähem kui ruutmeetrises võrgust puuris. Elu kestab neil talveni, mil karva on kõige rohkem, mistõttu nad sel ajal tapetakse. Taika sellisest saatusest pääses ning elab nüüd vahvat elu Tuulispääel, kus ta käpad puudutavad traatvõrgu asemel maad ning kus on ruumi elada ja olla.

Vaata Tuulipää kohta lähemalt siin ning võimalusel vali omalegi loom, kelle elu igakuiselt toetada: https://tuulispaa.org/