Loomuse advendikalender 2022 – 3. detsember

Loomuse advendikalender 2022

3. detsember: külasta vegansõbralikku söögikohta, mida varem külastanud ei ole

Tänapäeval on nii palju erinevad valikuid, mille tagajärjel ükski loom kannatama ei pea! Kui oled juba pikaajaline vegan või vegantoidusõber, siis kindlasti on palju vegansõbralikud söögikohad Sulle juba tuttavad, ent kindlasti leiad meie lemmikute juurest ka mõnusaid jõulupakkumisi, mis pakuvad erakordse meeleolu ja kogemuse.

Kui vegantoiduga veel päris “sina” peal ei ole, siis täna on just hea võimalus sõprust sobitada. Siinkohal toome Sinuni mõned soovitused:

  • Kui soovid uhkemat elamust, siis veganrestoran V Tallinna vanalinnas kindlasti pettumust ei valmista. V-st saab alati enne jõule osta ka mõnusat jõulukaupa, näiteks piparkoogitainast.
  • Kui soovid kiiremat kõhutäit, mõnusaid saiakesi või midagi magusat, siis tasub külastada vegankohvikut Rohe Tallinnas Balti jaama trammipeatuse vastas.
  • Tartus ei saa kindlasti mitte külastada Veg Machine’i Aparaaditehases. Tegemist on kiirtoidukohaga, mis veganite seas juba klassikaks on saanud.
  • Pärnus soovitame külastada LIANA kohvikut, kus veganitele pakutakse nii sooja kõhutäit kui ka imeilusaid kooke.
  • Aga kui oled täna hoopis Kirde-Eesti pool, siis hüppa läbi hoopis armsast vegankohvikust NURK Rakveres, kus pakutakse mõnusaid koduseid taimseid valikuid.

Vaata veel vegansõbralikke söögikohta Taimsete Valikute kodulehelt.

Mõnusaid taimseid valikuid!

Tagasi Loomuse advendikalendri juurde!