Loomuse advendikalender 2022 – 8. detsember

Loomuse advendikalender 2022

8. detsember: Tee jõulukinkide asemel annetusalgatus!

Jõulude tulekul on igal aastal mure, mida kinkida. Seda enam, et tegelikult enamus meist tegelikult ju midagi uut ei vaja. Siinkohal on meil üks nutikas mõte: tee jõuludeks hoopis heategu!

“Ma armastan aidata” keskkonnas on selleks üks hea lahendus – annetusalgatus. Selle tegemine on ka imelihtne:

  1. Mine lehele https://www.armastanaidata.ee/.
  2. Logi sisse ja kinnita oma meiliaadress.
  3. Oma profiililehelt leiad nupu “Tee annetusalgatus”.
  4. Esimese asjana küsitakse Sinult projekti, mida toetada soovid. Oma annetusalgatusega saad toetada organisatsioone, mis koguvad annetusi “Ma armastan aidata” keskkonnas, nt Loomus. 🙂 Kui soovid toetada Loomust, siis vali projekt “MTÜ Loomus projekt “Olen loomade poolt””.
  5. Soovi korral vali summa, mida tahad kokku saada, aga seda ei pea valima.
  6. Vali lõpukuupäev ja kas soovid avalikku või privaatset algatust. Kui algatus on avalik, siis näevad seda kõik annetusalgatuste lehel. Kui on privaatne, siis saavad sellele ligi vaid need, kes kellega Sa linki jagad.
  7. Siis saad valida pildi. Seda ei pea tegema, ent me ikkagi soovitame. Võib lisada näiteks mõne toreda looma pildi.
  8. Lõpuks lisa pealkiri, lühikirjeldus ja sisutekst ehk põhjendus, miks Sinu sõbrad-tuttavad võiksid Su algatust toetada. See on ka hea võimalus olla loominguline! Seda saad teha nii eesti, inglise kui ka vene keeles.
  9. Siis tee 1-2 linnukest, vajuta “Lisan annetusalgatuse” ja ongi tehtud!

Kui toetad Loomust, siis aitad meil levitada loomasõbralikku sõnumit, välja anda teabematerjali loomade ja loomade õiguste kohta, edendada loomasõbralikku tarbimist ja palju muud. Iga annetus on oluline samm loomasõbralikuma ühiskonna poole! 🧡🧡🧡

Hoolivat ja heateguderohket jõuluaega!

Tagasi Loomuse advendikalendri juurde