Loomuse uudiskiri – Loomuse sünnipäev

Palju õnne, LOOMUS!

Loomus saab 30. aprillil juba 9. aastaseks. Sel puhul pisike VIKTORIIN!

Kõikide osalejate vahel läheb 2. mail loosi vabalt valitud Loomuse särk. Mõnusat oma Loomuse-teadmiste testimist ning head loosiõnne! Peale loosi avaldame kõik õiged vastused ka Loomuse blogis.

Magusad hinnad!

Loomuse sünnipäeva puhul on meie veebipoes pakkumine kuni aprilli lõpuni – pusad ja t-särgid saab soetada 9% soodsamalt! Tee kink iseendale ja loomadele! 

PS! Osasid pusasid ja t-särke on vaid üksikud numbrid järel, kuid kindlasti leiab igaüks omale miskit sobivat!

Pane Loomusele käpp alla!

Oleme tänulikud iga annetuse eest, ent just tänu püsiannetustele saame seada pikemaajalisi eesmärke ja jätkusuutlikumalt tegutseda. Vormista püsiannetus Loomuse kodulehel, “Ma armastan aidata” keskkonnas või oma internetipangas.

Kuidas püsiannetused aitavad?

  • 5 € eest saame levitada loomasõbralikke sõnumeid sotsiaalmeedias.
  • 10 € eest saame välja anda ja levitada teabematerjale, jagada lendlehti ja loomasõbraliku sõnumiga kleepse ning korraldada oma vabatahtlikele aruteluõhtuid.
  • 25 € eest saame osaleda koolitustel, et paremini ja efektiivsemalt seista loomade õiguste eest, teha ühe taskuhäälingu Loomade Hääl osa ning korraldada ja osaleda avalikel üritustel.
  • 50 € eest saame tasuda rahvusvahelistesse organisatsioonidesse kuulumise liikmemakse ning toetada Soomes Tuulispää varjupaigas elavaid rebaseid Taika ja Viima.

Vormista püsiannetus Loomuse kodulehel, “Ma armastan aidata” keskkonnas või oma internetipangas.