Karusloomafarmide keelustamise poolt hääletada lubanud Riigikogu liikmed

Loomusele on andnud lubaduse eelnõu poolt hääletada 34 Riigikogu liiget 101-st.

Loomus on aastaid teinud tööd, et karuslooamfarmid Eestis keelustataks. Riigikogu on otsustanud mitu korda, et ei võta vastavat eelnõu menetlusse, kuid nüüd oleme oma eesmärgile väga lähedal – mullu juunis algatatud eelnõu läbis oktoobris edukalt esimese lugemise ning jõuab praeguste plaanide kohaselt 2. juunil kolmandale lugemisele. Sellest tulenevalt kutsume Riigikogu liikmeid üles andma lubadust hääletada karusloomafarmide keelustamise poolt. Lubaduse andnud loomasõbralikud poliitikud lisame käesolevale lehele, et neid ka teistele eeskujuks tuua. Aitäh, et olete loomade poolt!

Hea Riigikogu liige, kui oled samuti karusloomafarmide keelustamise poolt, kuid Sind pole siin nimekirjas, siis kirjuta meile annaliisa@loomus.ee.

Eelnõu andsid sisse Riigikogu liikmed Jevgeni Ossinovski, Raimond Kaljulaid, Indrek Saar, Heljo Pikhof, Helmen Kütt, Riina Sikkut, Jaak Juske, Katri Raik, Kalvi Kõva, Lauri Läänemets, Keit Pentus-Rosimannus, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Signe Riisalo, Jüri Jaanson, Toomas Kivimägi, Liina Kersna, Johannes Kert, Madis Milling, Mart Võrklaev, Siret Kotka, Andrei Korobeinik ja Oudekki Loone.