Mari VEGAN Art annetab igalt müüdud tootelt 50 senti Loomusele

Esmaspäeval avas Mari Frühling veebipoe, kus tema looming on prinditud särkidele, tassidele ja muule. Iga eseme pealt, mis ta selle aasta jooksub müüb, annetab ta 50 senti Loomusele. Oleme väga liigutatud, et Mari otsustas meie tegevust toetada!

Mari Frühling on kunstniku- ja rändurihingega eestlasest loomasõber Kanadas, Loomuse püsiannetaja ja vegan. Mõte oma poekese avamisest on Mari peas küpsenud juba kaua ning nüüd viis ta plaani ka ellu.

“Veganina soovin, et mu looming võiks lisaks vegan sõnumi levitamisele veelgi otsesemalt loomadele kasulik olla, seega luban iga eseme pealt, mis on ostetud lõppeva aasta jooksul, annetada 0,50 € Eesti loomade eestkoste organisatsioonile Loomus uue aasta jaanuaris. Väärtustan kõrgelt Loomuse eesmärki ja panust, et loomade kannatused Eestis lõppeksid. Juba tunnen, et selline mõtteviis motiveerib mind veelgi rohkem kunsti looma,” sõnas Mari.

Ta lisas, et Loomusele antud annetuslubadus on talle suur motivaator, et kogu poeteemat tõsiselt võtta ja mitte lihtsalt “proovida”.

Infot uute disainide kohta saab kõige kiiremini, jälgides Mari Instagramis (@mari.vegan.art). Sama kanali kaudu on hea ka kunstnikuga otse ühendust võtta ja tellitud toodete kohta tagasisidet anda.

Kui Sinagi soovid hakata Loomuse püsiannetajaks, saad seda teha SIIN.