Meil on vaja Sinu abi! Pane Loomusele käpp alla!

Armas Loomuse sõber, kutsume Sind appi!

Igal võidul on oma hind. Iga võit tähendab sadu, kui mitte tuhandeid tunde tööd. Tihti tulevad võidud raskelt, aga see ei ole meid siiani takistanud ega hakka ka edaspidi takistama. Ent me ei saaks seda kõike teha ilma meie toetajateta, eriti püsiannetajateta! Tule ka ja pane Loomusele käpp alla ja hakka Loomuse püsiannetajaks!

Aga kuidas Sinu püsiannetus aitab?

  • 5 € kuus aitab meil levitada loomasõbralikke sõnumeid sotsiaalmeedias, välja anda ja levitada teabematerjale, jagada lendlehti ja loomasõbraliku sõnumiga kleepse ning korraldada oma vabatahtlikele arutelu- ja/või filmiõhtuid,
  • 10 € kuus aitab meil lisaks eelnevale osaleda koolitustel, et paremini ja efektiivsemalt seista loomade õiguste eest, korraldada ja osaleda avalikel üritustel, korraldada kohtumisi poliitikute ja ametnikega ning läbi viia paneelvestlusi,
  • 20 € kuus aitab meil lisaks eelnevale tasuda rahvusvahelistesse organisatsioonidesse kuulumise liikmemakse, osaleda rahvusvaheliste võrgustike kohtumistel, toetada Soomes Tuulispää varjupaigas elavaid rebaseid Taika ja Viima, kasutada juriidilist abi ning korraldada välikampaaniaid.

Kõik see on vajalik, et saaksime maksimaalselt hästi seista loomade eest, ning iga väikseimgi abi on meie ja loomade jaoks oluline!

>> Vormista püsiannetus “Ma armastan aidata” keskkonnas!

>> Vormista püsiannetus Loomuse kodulehel!

Püsiannetuse saad vormistada ka oma internetipangas:

  • SEB EE551010220110693012
  • Swedbank EE092200221057445617
  • LHV EE987700771001381620
  • Luminor EE761700017003597891
  • Coop EE594204278630918905 (UUS!)

Loomus tegutseb selle nimel, et muuta Eesti ja maailm laiemalt loomasõbralikumaks. Loomuse fookus on nende loomade kaitsel, keda kasutatakse põllumajanduses, sh kalad, meelelahutuses, ilutööstuses ja moetööstuses.

Loomuse sihiks on loomatemaatika tähtsuse suurendamine Eesti ühiskonnas ning loomakaitsepoliitika kujundamine. Tänu Loomuse ja Loomusega liitunud liikumise Loomade nimel aastatepikkusele tööle võttis 2017. aasta sügisel Riigikogu vastu eelnõu, mis keelustab metsloomade kasutamise meelelahutuses, sh tsirkuses. See oli võimas võit loomadele ning vägivallaga dresseeritud metsloomad ei pea enam kannatama ebaloomupärastes tingimustes meelelahutuse eesmärgil.

Loomuse loomisest saadik on meie liikmed aktiivselt tegutsenud karusloomafarmide keelustamise nimel ning 2021. aasta juunis saime rõõmustada, et meie üks suurimaid eesmärke sai täidetud ning Eestist sai esimene Balti riik, mis keelustab karusloomafarmid.

Loe lähemalt Loomuse tegevustest ja annetustest Loomuse kodulehelt!

Loomus on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja. Maksude teemast loe lähemalt: Annetused ja maksud

Aitäh, et oled loomade poolt!