Munadepühad ikka munavabalt!

Nagu varasematel aastatel nii ka sel aastal – kutsume Sind taas jätma munadepühadel munad söömata ja värvimata. Naudime ilusat kevadet loomasõbralikult ja täistaimselt!

Vaata lähemalt ja märgi ennast üritusel osalejaks, et näidata, et ka Sina tähistad sel aastal munadepühi munavabalt! Ürituse alt leiad põnevat ja vajalikku lugemist munatööstusest, vahvaid veganretsepte ja infot, kuidas muna söögitegemisel asendada. Julgustame ka kõiki osalejaid oma mõtteid ja retsepte jagama!

FILMIÕHTU!

Oled oodatud filmiõhtule juba sel pühapäeval, 9. aprillil kell 17 Eesti Vegan Seltsi ruumidesse* Tallinnas aadressil Volta 30, kus vaatame dokumentaalfilmi TURLOCK. Film on kõigile tasuta!

Filmis kirjeldatakse USA ajaloo suurimat loomade hooletusse jätmise juhtumit, kus 50 000 tööstuslikuks munatootmiseks kasutatud kana jäeti kitsastesse traatpuuridesse enam kui kaheks nädalaks toiduta. Film viib vaatajad painajalikku reaalsusesse sellest, mida need loomad talusid ja näitab nende vabadusse päästmist.

* Eesti Vegan Seltsi kontor asub keldri korrusel, kuhu saab maja paremalt poolt.

Proovi ka põnevaid veganretsepte!

Aita meil aidata!

Tegutseme iga päev loomasõbralikuma maailma nimel ning saame seda teha vaid tänu oma toetajatele! Kui soovid ka Loomuse tegevusele käpa alla panna, siis saad seda teha:

Loomust saad toetada ka soetades heategevuslikke meeneid Loomuse epoest: loomus.ee/pood.