Munadepühad munadevabalt!

Loomade eestkoste organisatsioon Loomus kutsub munadepüha munavabale veganbrunchile pühapäeval 31. märtsil kell 10 Tallinnas kohvikus Nihe.

Kevadpühad ehk munadepühad ehk lihavõtted ongi juba sel pühapäeval!  Sel puhul kutsub Loomus ja veganprogramm Taimsed Valikud ja kohvik Nihe kõiki loomasõpru munavabade munadepühade veganbrunchile. Kella kolmeni kestva kevadise miljööga brunchi erimenüüst leiab maitsvaid pühadelemmikud veganvõtmes, kindlasti ei puudu sealt ka täistaimne pasha.

Kella 12 ja 14 vahel rõõmustab kõiki külalisi oma muusikaga särav jazzlaulja Marii! Isutekitajaks saab iga huviline kuulata laulu “Put on your Sunday Clothes”. Üritus sobib ka lastega peredele ning soovijad saavad omale soetada Loomuse heategevusliku pusa ja T-särgi soodushinnaga -10% ning esimese kümne üle 40-eurose ostuga paneme koostöös Nogeliga kingituseks kaasa turgutuseks B12-tilgad.

“Ootame kõiki veetma ilusa pühadehommiku kohvikus Nihe. Erimenüü on sätitud just selliselt, et igaüks endale miskit meelepärast leiaks ja pühad kallite inimeste keskel muretult veeta saaks. Iga päevaga on järjest lihtsam täistaimseid valikuid tehes oma valikutega hoolivust loomade suhtes üles näidata,” rääkis Loomuse juhatuse liige ja Taimsete Valikute programmijuht Anu Tensing.