Oleme koos loomade poolt – homme on Annetamistalgud!

Annetamistalgud on juba homme!

Taas on käes päev, mil annetustel on tugevam mõju! Nagu ka eelmistel aastatel tuleb Swedbank appi ning paneb oma panuse juurde. Kui Sa annetad läbi Ma armastan aidata keskkonna, paneb Swedbank enda poolt juurde kuni 40 000 eurot, mis jaguneb proportsionaalselt organisatsioonide vahel vastavalt Ma armastan aidata keskkonnas tehtud annetustele.

Me Loomuses tegutseme igapäevaselt loomasõbralikuma maailma nimel ning me ei saaks seda teha ilma Sinuta. Annetused võimaldavad meil välja anda teabematerjale, korraldada kampaaniaid ja üritusi, levitada loomasõbralikke sõnumeid, tasuda administratiivseid ja muid vajalikke kulutusi.

Toeta Loomust 29. novembril Annetamistalgutel!

Lisaks on võimalik Annetamistalgutel suunata oma toetus ka kahele erinevale meie tegevusele: programm Taimsed Valikud ja loomaõiguslik taskuhääling Loomade Hääl.

TAIM for change: viime taimsed valikud igasse Eesti nurka!

Meie jaoks on oluline, et vegantoit oleks kättesaadav igalpool, sh väljas süües. Seetõttu suhtleme igapäevaselt söögikohtadega üle Eesti. Meie üheks eesmärgiks on see, et vegantoit oleks söögikohtade menüüdes igas Eesti nurgas. Lisaks korraldame ka erinevaid veganlust edendavaid kampaaniaid nagu taimse piima väljakutse, lihavabad jaanid ja munavabad munadepühad, jagame Taimsete Valikute blogis veganretsepte ning huvitavat ja kasulikku infot veganmaailmast.

Kui toetad Taimseid Valikuid, siis aitad meil:

  • aktiivselt suhelda söögikohtade ja koostööpartneritega üle Eesti
  • koostada veganluse ja taimse toiduga seotud teabematerjali ja retseptikogumeid,
  • läbi viia kampaaniaid ja väljakutseid nagu taimse piima väljakutse, lihavabad jaanid, loomasõbralikud jõulud,
  • levitada loomasõbralikku sõnumit

ja palju muud.

Toeta Taimseid Valikuid Ma armastan aidata keskkonnas!

Anname loomadele hääle!

Kui toetad Loomade Häält, siis aitad meil levitada loomasõbralikku sõnumit. Annetuste abil saame tasuda podcasti ülalpidamise kulusid ning levitada sotsiaalmeedias loomasõbralikku sõnumit.

Toeta Loomade Häält Ma armastan aidata keskkonnas!

Hea võimalus soetada omale loomasõbraliku sõnumiga särk või pusa!

Annetamistalgute raames leiab Loomuse epoest ka toreda pakkumise – 28.-30. novembril on kõik särgid ja pusad -10%. See on väga hea võimalus soetada omale või miks mitte juba varakult jõulukingiks sõbrale loomasõbraliku sõnumiga ese. Nii särke kui pusasid leiab ka lastele parajates suurustes.

Tegu on heategevuslike toodetega ning müügist saadav tulu läheb loomade heaks Loomusele. Kõik tellimused Loomuse e-poest saadame välja taaskasutatud pakendis.

Külasta Loomuse epoodi!

Aitäh, et oled loomade poolt!