Osale smuutiretsepti võistlusel loomade heaks!

MTÜ Loomuse programm “Taimsed valikud” kuulutas välja heategevusliku smuutiretsepti võistluse. Võistluse lemmikretsept saab ÖKUT smuuti- ja mahlabaari menüüsse heategevuslikuks smuutiks. Iga heategevusliku smuuti pealt annetab ÖKUT 20 senti loomade eestkoste organisatsioonile Loomus.

Toredaid retsepte koos smuuti nime ja fotoga oodatakse aprilli lõpuni aadressile anu@loomus.ee. Kõiki saadetud retsepte jagatakse Facebooki ja Instagrami lehel “Taimsed valikud”.

Retseptivõistluse võitnud heategevuslikku smuutit saab ÖKUTis nautida esialgu juuni lõpuni.

“Taimsed valikud” on toitlustusettevõtetele suunatud programm, mille eesmärk on suurendada vegantoidu valikut ja nähtavust Eesti toidukohtades. Programmiga liitumise eeltingimuseks on igapäevane rikkalik täistaimne menüü, mille puhul kliendil on vegantoidust võimalik saada võrdväärne elamus tavatoidu eelistajaga. Programmiga liitunud söögikohad tunneb ära oranž-rohelise kleebise “Vegansõbralik – vegan friendly” järgi”. Tänaseks on programmiga liitunud juba üle 50 söögikoha üle Eesti – Tallinnas, Tartus, Kuressaares, Pärnus, Põlvas, Võrus ja isegi Mäekülas.