Taimsed Valikud kutsub loomasõbralikule kohvikukülastusele

Alanud nädala teisipäeval on taas Annetamistalgud ning selle raames kutsub loomade eestkoste organisatsiooni Loomus veganprogramm Taimsed Valikud külastama vegansõbralikke söögikohti Tallinnas ja Tartus, kust leiab Annetamistalgute päeval kui ka terve nädala jooksul eripakkumisi, millega toetab ühtlasi Loomust ja Taimseid Valikuid.

Tallinnas võtavad kampaaniast osa:

  • Vegankohvik Kringel toob annetamistalgute nädalal (27.11-3.12) menüüsse piparkoogitaigna, mille müügist annetab 30% loomade heaks Loomusele.
  • Karu Talu pakub Annetamistalgutel, 28. novembril magusasõpradele piparkoogikoera, so jõuluhõnguline kirju koer, ning annetab kogu tulu loomade heaks Loomusele.
  • Vegankohvik Nihe toob Annetamistalgute päeval, 28. novembril hea toidu sõpradeni koorese musta trühvli linguine’i, mille tulust 30% annetab loomade heaks Loomusele.
  • Vegankohvik Rohe annetab Annetamistalgute päeval kogu tulu oma imehealt Bountylt loomade heaks Loomusele.
  • Veganrestoran Klorofüll teeb Annetamistalgute nädalal (27.11-03.12) 5-käigulise Annetamistalgute erimenüü loomade heaks, mille tulust 33% annetavad loomade heaks Loomusele.

Tartus võtavad kampaaniast osa:

  • Saiapalee Tüümian annetab annetamistalgute nädalal (27.11-3.12) 20% vegantoodete müügist loomade heaks Loomusele.
  • Trikster Tihane toob Annetamistalgute päeval, 28. novembril menüüsse eripakkumise – bataat kalekapsa, kikerherneste ja soolakurgiga (V, G, L, M) – mille tulust annetavad 20% loomade heaks Loomusele.

“Meil on erakordselt hea meel ja oleme tohutult tänulikud, et nii paljud söögikohad on sel aastal meile appi tulnud,” rõõmustas programmijuht Anu Tensing. “See annab igale loomasõbrale ja taimetoiduhuvilisele võimaluse proovida midagi uut ja maitsvat tehes samal ajal ka head loomadele.”

Kui Annetamistalgute ajal kohvikuid külastada ei jõua, siis saab Taimseid Valikuid toetada “Ma armasta aidata” keskkonnas. Ka sel aastal paneb Swedbank omalt poolt panuse juurde kõikidele “Ma armastan aidata” keskkonnas 28. novembril tehtud annetustele suurendades Annetamistalgute päeval tehtud annetuste mõju.