Täna on Su annetusel suurem mõju!

Täna on Annetamistalgud ja kutsume Sind täna toetama loomi ja Loomust läbi “Ma armastan aidata” keskkonnas. Nagu varasematelgi aastatel paneb Swedbank Eestis oma panuse juurde kõikidele annetustele, mis on tehtud 28. novembril “Ma armastan aidata” keskkonnas:

  • kui päeva jooksul koguneb annetustena 10 000 eurot, paneb Swedbank omalt poolt 10 000 eurot juurde,
  • 20 000 euro täitumisel lisab pank 20 000,
  • 30 000 puhul samapalju lisaks,
  • 40 000 euro ja enama puhul tuleb Swedbankilt 40 000 eurot lisaks.

Ehk täna on annetustel suurem mõju!

Soovi korral saad suunata oma annetuse ka kindla programmi toetuseks:

Toeta Loomust “Ma armastan aidata” keskkonnas!

Ootame Sind täna kohvikus Nihe!

Täna on Nihe Kohvikus kaks heategevuslikku ja eriti toredat üritust!

Esimene neist on Janiš Laende luulekogumiku “vegasegased ajad” esitlus, kus saab juttu ajada nii luuletuste autori Janišiga kui illustratsioonide autori Evianiga. Ja muidugi saab kohapeal osta ka pühendusega raamatu, mille soetamisega toetad ka Loomust!

Ja õhtu jätkab nuputamiselainel, sest kl 18 on algamas Heategevuslik mälumänguõhtu loomade heaks, mis toimub täiesti esimest korda!

Kui Sa pole end veel mälumängule kirja pannud, siis saad seda teha siin või ka tegelikult kohapeal. Auhinnad panevad välja: Aw stuff (eriauhind kõige lahedama tiiminime eest!), Ingame põgenemistuba, VeganShop, Bionoria, Nurme Purest Beauty.

PS! Õhtul saad toetada ka Loomust ostes meie särgi, pusa ja/või postkaardi!

PS! Nihe kohvik on ligipääsetav. Telliskivi tänava uksest saab kaldteed pidi ratastooliga sisse ja invamärgiga autod saavad parkida poetänava või Vaba Lava juures.

Aitäh, et oled loomade poolt!