Detsembrikuu uudiskiri

Täna on annetamistalgud!

Täna lisab Swedbank omapoolse panuse läbi annetuskeskkonna “Ma armastan aidata” tehtud annetustele. Nimelt duubeldab Swedbank annetused. Seega saame Sinu annetusega korda saata kaks korda rohkem!

Kui nälg näpistab ja isutab burgeri, vrapi või friikate järele, siis tasub söök tellida Veg Machine’i Tartu või Balti jaama söögikohast, sest ainult täna annetab Veg Machine igalt ostult 1 € Loomusele. Nii saad nautida head vegantoitu ning ühtlasi toetada loomasõbralikumat Eestit!

Kui taskud on sentidest rasked ning soovid kiirtoidu asemel head kohvi, siis sea sammud Lisanna kohvikusse (Pärnu mnt 9), kus on üleval Loomuse annetuskast. Seal saad ühtaegu toetada kohalikku veganettevõtet, teha rahakotti pisut kergemaks ning aidata loomi! Sinu annetus võimaldab meil jätkata karusloomafarmide keelustamise teekonda, teha välikampaaniaid, tõsta inimeste teadlikkust, levitada loomasõbralikku mõtlemist ning seista loomade eest!

PS. Swedbank dubleerib kuni 30 000 €. Kui kõigi organisatsoonide annetused ületavad selle summa, siis jaotub Swedbanki panus proportsionaalselt organisatsioonide vahel.

Osale fotolõuendite oksjonil

Kassikohvik Nurri annetas meile annetamistalgute raames kolm fotolõuendit, et saaksime need Facebookis oksjonile panna. Oksjon lõppeb 2. detsembril 20.00. Kirjuta oma pakkumine meelepärase fotoga postituse alla ning vahva kasspilt võibki saada Sinu omaks!

Tähistame jõule loomasõbralikult

Täna algas jõulukuu ning kutsume Sind katma jõululauda taimselt ning üllatama end ja lähedasi kingitustega, mis ei sisalda loomseid koostisosi. Liitu ka loomasõbralike jõulude Facebooki üritusega, sest kõigi osalejate vahel lähevad loosi auhinnad meie koostööpartnerite poolt.

Hoia silm peal ka Loomuse Instagrami kontol, sest sinna postitame jõulukuul 24 ilusat soovi meie liikmete või vabatahtlike poolt! Esimese soovi leiad SIIT. Meie veganprogrammi “Taimsed valikud” Instagrami kontolt leiad aga 1.12-24.12 iga päev ühe armsa viisi, kuidas loomi aidata, põneva loosi või koodi, et jõululaua taimse toiduga täitmine lihtsam oleks. Esimese postituse leiad SIIT.

Kiiks ja Knihv ning Mari VEGAN Art tõid müügile heategevuslikud tooted

Kiiks ja Knihv valmistas rahvusvahelise karusnahavaba reede tähistamiseks eridisainiga heategevuslikud märkmikud, mille tulu nad annetavad Loomusele. Märkmikud on kahe erineva disainiga ning neid saab osta veebipoest või Kiiks ja Knihvi Tartu kauplusest (Rüütli 7). Märkmikud on müügil 11. detsembrini.

Novembris avas oma e-poe Kanadas elav estlanna Mari Frühling. Tema looming on prinditud särkidele, tassidele ja muule. Iga eseme pealt, mis ta selle aasta jooksub müüb, annetab ta 50 senti Loomusele. Oleme väga liigutatud, et Mari otsustas meie tegevust toetada!

Maitsev rännak veganmaailma – Loomus andis vegankuu puhul välja tasuta retseptikogumiku

Värskest retseptikogumikust leiab 15 retsepti, mis on jõukohased nii kogenud vegankokale kui köögis alles esimesi katsetusi tegevale taimetoiduhuvilisele. Retseptide seast leiab midagi nii hommiku-, lõuna- ja õhtusöögiks kui ka kergemaid vahepalasid. Näiteks leiab kokaraamatust juhise, kuidas valmistada täidetud bataati, Vöneriga sushit ning maapähklivõiga pannkooke. Retseptide autor on Loomuse vabatahtlik, blogi Spice the Spirit autor ja toitumisspetsialist Kariina Kuningas.