III kvartali annetuste kokkuvõte, 2023

Sügis hoogsalt käes, st on juba aeg kokku võtta III kvartali annetused ja toetused. Vaatame, mis nende kuude jooksul toimus.

Septembris juhtus näiteks selline tore asi, et Loomuse liige Anu tegi sünnipäeva puhul Loomuse toetuseks “Ma armastan aidata” keskkonda annetusalgatuse “Sünnipäevakingitus loomade heaks”. Kogutud annetused lähevad jahivastase töö toetuseks.

Anu kirjutas: “Oleme Loomuses viimastel aastatel rääkinud palju jahist. Jahi teema kütab kirgi ja peabki kütma – jahi käigus võetakse ju teise olendi elu. Tihtipeale tuuakse argumendina, et jaht on ühiskondlik tellimus. Ent kes selle tellis? Ma küll ei ole näiteks tellinud trofeejahti või ohustatud liikide jahti. Ei leia ma ka, et jahiturism peaks olema uhkusega harrastatav turismivorm. Kui tunned samamoodi, et metsloomade vastu oleks justkui alusetult ja süüdimatult sõda kuulutatud, siis aita Loomusel selle vastu võidelda.”

Kusjuures annetusalgatuse tegemine on ülilihtne, seda saavad teha kõik isikud ja neid saab teha kõikide nende organisatsiooni toetuseks, kes “Ma armastan aidata” keskkonnas annetusi koguvad.

Tee annetusalgatus Loomuse toetuseks siin: www.armastanaidata.ee/algatus

Aga vaatame peale kõikidel numbritele

Nagu ikka jagame ülevaadet, kust tulevad meie toetused:

Annetused jagunesid järgmiselt:

  • Püsiannetused: 4329,10 eurot ehk 81,11% annetustest;
  • Ühekordne annetused: 1008 eurot ehk 18,89% annetustest.

Kui Sa veel ei ole Loomuse püsiannetaja, siis saad hakata meie püsiannetajaks nii Loomuse kodulehel, “Ma armastan aidata” keskkonnas kui ka oma internetipangas.

PS! 28. novembril on taas Annetamistalgud! 🙂

Seekord tõime välja ka projektitoetused:

Kui mõni neist projektidest kõnetas, siis tule Loomuse vabatahtlikuks. Selleks täida uue vabatahtliku ankeet Loomuse kodulehel.

Loe eelnevate kvartalite kokkuvõtteid ja uudiseid Loomuse kodulehel: https://loomus.ee/category/annetused/