II kvartali annetuste kokkuvõte

Esiteks soovime tänada kõiki armsaid inimesi, kes meid aastate jooksul on toetanud! Suur aitäh ja suur kummardus Loomuse inimeste poolt!

Kevadel andsime ülevaate esimese kvartali annetustest ja seekord siis teise kvartali. Annetused on meie igapäevase töö tegemiseks äärmise tähtsusega. Ainult tänu annetustele me saamegi teha seda, mida me teeme. Nagu ka esimesel kvartalil, palusime üldiselt annetused suunata Ukraina abiks. Ei saa mainimata jätta, et kevade hakul ootasime langust annetajate, eriti püsiannetajate nimekirjas, ent pidime tõdema, et seda tegelikult ei juhtunud, mille üle me oleme äärmiselt tänulikud!

Aga aasta 2022 teisel kvartalil jagunesid sissetulekud sedasi:

Täpsemalt:

  • Teise kvartali seisuga on Loomusel 162 püsiannetajat, kusjuures keskmine püsiannetuse summa on ligikaudu 10 eurot. Kui sa ei ole hetkel Loomuse püsiannetaja, aga sooviksid olla, siis saad oma püsiannetuse vormistada Loomuse kodulehel või ”Ma armastan aidata” portaalis.
  • Juunikuus sulges oma veebipoed Astri, kus oli ka meie veebipood. Seetõttu tegime ka lõpumüügi. Aitäh kõigile, kes on ostnud meie pusasid, helkurmärke, sokke ja muud toredat! Aga muretsemiseks ei ole põhjust – valmimas on ka uus veebipood.
  • Maikuus toimus juba 7. korda ka loomaõiguste konverents, mida toetas muuseas ka VegFund. Suur aitäh!
  • Lisaks toetab VegFund ka Taimsete Valikute programmi ja vegankampaaniate läbiviimist. Neid kuuled peagi
  • Lisaks annetustele, mis siin oleme välja toonud, annetati 1095.2 eurot Lvivi vegankogukonna heaks. Selle eest ostsime toitu, mis Toidupanga abil Lvivi transporditi ja mille eest Lvivi tublid veganaktivistid pakkusid igapäevaselt kõikidele abivajajatele tasuta sooja vegantoitu. Lisaks pakkisid nad ka toidupakke sõduritele, kes Ukraina eest võitlesid. Loe lähemalt siit.

Loe ka uudiskirjadest, millega II kvartalis tegelesime: aprill 2022, mai 2022, juuni 2022. Loomus järgib oma töös ka annetuste kogumise head tava ning meie majandusaasta aruannetega saab tutvuda meie kodulehel.