Veebruari uudiskiri

Pane sõbrale käpp peale!

Kevad juba vaikselt piilub ja päevad on aina pikemad, kuid helkur on oluline abimees, et teised liiklejad meid märkaksid. Üllata sõpra Loomuse heategevusliku helkurmärgiga ja pane talle käpp peale!

  • 1 helkurmärk 4 €
  • 2 helkurmärki 6 €

Helkuri materjal vastab eurostandardi nõuetele, on veekindel ja talub kuni -40°C temperatuuri. Helkurmärgi saad koti või riideeseme külge kinnitada tagumisel poolel oleva haaknõela abil.

Anna oma ostusoovist teada Facebooki sõnumites, Instagramis või saada e-mail annaliisa@loomus.ee.

Sõbrakombo sooduspakkumine kehtib kuni 14.02 (k.a). Hinnale lisandub transport.

Heategevuslik oksjon Loomuse Facebookis

Kunstnik Anastasial on pooleli imekauni rebase maal, mille müügitulu ta annetab loomade heaks Loomusele. Kui vesivärvidega maalitud rebane valmis saab, paneme selle Loomuse Facebookis oksjonile. Seega hoia silm peal meie sotsiaalmeedia kontodel, et oksjonit maha ei magaks.

Anastasia loominguga saad tutvuda Instagramis ja Facebookis.

Hoolitse oma juuste eest loomasõbralikult

LILU keskendub selle aasta alguses juuksehooldusele ning jagab oma Instagrami kontol infot loomsete koostisosade kohta juuksehooldustoodetes. Hoia silm peal ka LILU story’del, sest sealt leiab põnevaid tootesoovitusi.

LILU töörühm on kirjutanud ka paar huvitavat artiklit:

Jälgi kindlasti ka LILU Instagrami kontot, sest seal on koostöös VeganShopiga sõbrapäeva puhul ees ootamas üks vahva loos.

PS. Tibrette e-poes saad sooduskoodiga “LILU25” 25% allahindlust. Lisaks annetab Tibrette 5% Sinu ostusummalt Loomusele.

Avasta sel aastal uusi maitseid

Lubasid sel aastal oma toidulauda mitmekesistada ning proovida uusi maitseid? Loomuse ja Taimsete Valikute sotsiaalmeedias jagame igal laupäeval põnevaid retsepte. Vaata kõiki kampaania “Lihavaba laupäev” retsepte SIIN.

Põnevaid ideid oma menüü rikastamiseks leiad ka Taimsete Valikute blogist:

Karusnahavaba mood on alati moes

Alles 2021. aasta algas, aga juba on kolm Eesti moebrändi liitunud karusnahavaba programmiga “Fur Free Retailer”, mis Eestis esindab Loomus. Tere tulemast karusnahavabade moeloojate sekka, Helg, Getter Tiivits ja KittleMood!

Mis üldse innustab moeloojaid karusnahale ei ütlema? Sellest rääkis detsembris Loomade Hääle podcasti saatejuhile Sven Paulusele relax baby be cooli loovjuht Liis Boode. Loe intervjuud SIIN.

Tagasivaade 2020. aastale

Aasta lõpus istusime korraks maha ning vaatasime tagasi möödunud aastale. 2020. aasta oli teguderohke ja saime loomade jaoks palju ära teha. Vaata täpsemalt videost või kuulda Loomade Hääle podcastist.

Suurenda oma püsiannetust 1 € võrra!

Täname südamest kõiki oma toetajaid ja annetajaid, sest just tänu teile saame seista loomade eest ning liikuda loomasõbralikuma ühiskonna suunas. Suur aitäh teile!

Et saaksime loomade heaks veelgi rohkem ära teha ja aina kõrgenevad hinnad meie tööd ei takistaks, suurenda oma püsiannetust 1 € võrra. Kui Sa ei ole veel Loomuse püsiannetaja, saad oma püsiannetuse vormistada SIIN või internetipangas, kasutades Loomuse kontonumbrit.

  • SEB EE551010220110693012
  • Swedbank EE092200221057445617
  • LHV EE987700771001381620
  • Luminor EE761700017003597891