animalia_banneri_230x103

Soome loomaõiguslik organisatsioon Animalia on Loomuse tähtsaim toetaja juba 2014. aasta sügisest. Tänu Animaliale on Loomuses kaks osalise koormusega töötajat. Animalia on 1961. aastal loodud ekspertide ja kodanike ühendus, mille peamised tegevusalad on teavitus, kampaaniad ja lobitöö. Animalia peab Loomust oma sõsarorganisatsiooniks. Meil on ühised eesmärgid ja tegevusalad, teeme regulaarselt koostööd nii Soome-Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.

 

FFA

Fur Free Alliance esindab rohkem kui 40 loomakaitseorganisatsiooni 28 erinevast riigist, mida toetatavad miljonid inimesed üle kogu maailma. Eestit esindab liidus MTÜ loomade eestkoste organisatsioon Loomus. Liit toetab Loomuse “Olen loomade poolt” kampaaniat.

cmyk_turkos

Rootsi juhtiv loomaõiguslik organisatsioon Djurens Rätt on Loomuse suurim toetaja 2016. aasta sügisest. Tänu Djurens Rättile on Loomuses 2016. aasta lõpuni osalise koormusega töötaja. Djurens Rätti juured ulatuvad aastasse 1882.

Kysk_logo

1. septembril 2015 käivitus Loomuse algatatud projekt Eesti loomakaitsevaldkonna arendamiseks ja organisatsioonide koostöövõrgustiku loomiseks. Projekti rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital summas 14 979,77 eurot. Projektirahastuse periood lõpeb 31. detsembril 2016. Loe lisa.


Meedius-Logo_H78xW216

Meedius Eesti OÜ pakub Loomusele pro bono korras igapäevast ja ulatuslikku meediamonitooringu teenust.

Tenerife Kompass
Tenerife Kompass toetab Loomust regulaarsete annetustega.

JJV
JJV Productions aitab Loomust tehnikavallas.

restoran_V.png
Vegan Restoran V on Loomuse püsitoetaja.

Well-Fed World
Well-Fed World toetab Loomuse loomaõiguste konverentsi toitlustust.

screen-shot-2016-11-28-at-09-56-47
KSA Silmakeskus on Loomuse püsitoetaja.

MTÜ Zoosemu on Loomuse püsitoetaja.

LuxTerra on vegan moebränd, kes annetab Loomusele 5% iga müüdud toote pealt.